About Us

 
 

Otelde sıkça görebileceğiniz gibi üçümüz de kurumsal hayattan bunalıp kendi işini yapmak için Ege’ye gelen romantikleriz.

Gülden & Hanefi Ayar çifti aynı zamanda Maximo Travel turizm acentasının sahibiler. Montenegro’da bir turizm acentaları olup yaz boyunca operasyonlarına devam etmekteler. Bunun yanı sıra İtalyan tur operatörü Dimensione Tour’un da Kuzey Kıbrıs operasyonunu 10 yıldan beri kesintisiz yapıyorlar. Kuzey Kıbrıs’a en çok İtalyan turist getiren acentesi konumundalar. www.maximotravel.net

Aslıhan Özgür’ü her zaman otelin bir yerinde hareket halinde görebilirsiniz. Sabah kahvaltı servisi yaparken, odanın son kontrolünü yaparken, PC başında sizin taleplerinize yetişmeye çalışırken veya kapı önünde bol kahkahalı bir sohbetteyken. 20 yıllık profesyonel iş hayatından sonra spor ayakkabıları ile her daim mutlu.

Gülden Uyar; otelimizin nadide çiçeği, gülü, menekşesi, papatyası. Adından da belli olduğu üzere otelimizin tüm çiçek dekorasyonu, bakımı, yenilenmesi için elinde her daim bir fide veya toprakla görebilirsiniz. Aynı zamanda finansın beyni. Para işleri ondan sorulur 😊

Hanefi Ayar; ise ailemizin babası, kültür elçisi. Rehberlikten gelen eşsiz tarih bilgisi ile bir kadeh kırmızı şarap eşliğinde doyumsuz sohbetlerin başı. Yemek pişirmeyi çok sever ve arada bir size sürpriz sofralar hazırlayabilir.