About the hotel

Otelimiz Hakkında

KAHVALTI

Konaklama fiyatına dahil olan Kahvaltı servisimiz 08.30-13:00 saatleri arasında otelimizin şirin yan sokağında verilmektedir. Ayrıca 1 gece önceden talep edilmesi halinde limitli bir menü ile odaya da servis edilebilir.

Otelimize güne, Ege’nin yöresel lezzetleri ile hazırlanmış kahvaltımızla başlayabilirsiniz. Sizi, taze filtre kahve kokusu ile uyandırıp evinizin sıcaklığında hazırlanmış bir sofraya davet ediyoruz.

Soframızda, Ege’nin özel tulum ve diğer yerel peynirleri , Ağanbey Çiftliği’nin zeytinleri ve muhteşem yağı, taze köy yumurtası, ev yapımı ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız Enginar Reçeli, Çeşme Limonu Reçeli ve İncir Reçeli , Çeşme kekikli kahvaltı sosu, tazecik otlardan yapılan kahvaltı salatası ve isteğe bağlı özel ikramlar ile sizleri bekliyor olacağız.

LOBI & AVLU LOUNGE

Her türlü içecek 24 saat boyunca ücretli olarak servis edilir. Ayrıca limitli bir yiyecek menüsü de bulunmaktadır.

ÇAY SAATI

Lobi alanında saat 16.30-17.30 arası çay & kahve ve kurabiyeden oluşan servisimiz otel misafirlerimize ücretsizdir.

CYNARA SERVIS

Ücretli servisimiz bir cep telefonu ile 24 saat ulaşılabilir durumdadır. Servis içeriğimiz ise;

Room Service / 24 saat

Sadece içecek servis edilmektedir.

Yıkama ve ütü servisi / sadece belirli ürünlerde yapılmaktadır.

Yol yardım / Taksi bulunamadığı veya araba kullanılamayacak durumlarda misafirlerimizi otelimize kadar getirebiliriz .Ücret mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

Havalimanı-Otel transfer

YASTIK MENÜSÜ

4 ayrı çeşit yastık ile misafirlerimize rahat bir uyku vaad ediyoruz. Mutlaka kendilerine göre bir yastık bulacaklardır.